Плойка для волосся Remington ProLuxe конусна, діаметр 25-38 мм, з дисплеєм, рожево-золота (CI91X1)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
Бездоганні кучері — з плойкою для волосся Remington ProLuxe.
Переваги пристрою
Технологія Optiheat.
Конусоподібна основа (25–38 мм) для створення об’ємних хвиль.
Керамічне нековзке покриття для легкого накручення волосся.
Налаштування Pro+ для автоматичного встановлення температури 185°C.
Вбудований цифровий дисплей, 10 налаштувань температури (від 120 до 210°C).
Функція автоматичного вимикання.
Потужність пристрою: 54 Вт.
Довжина кабелю: 1,8 м.
Комплектація: пристрій, термостійкий чохол, підставка.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 10 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Плойки |
| Виробник | Remington |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Довжина шнура | 3 м |
| Діаметр | 25 мм |
| Живлення | Від мережі |
| Колір | Рожево-золотий |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | Кераміка |
| Особливості | Автоматичне вимкнення, Обертовий шнур |
| Потужність | 54 Вт Вт |
| Призначення | Для горизонтальних локонів |
| Сфера використання | Професійний |
| Температура нагрівання | 120 - 210 °C |
| Форма плойки | Конусна |
- Ціна: 5 608 ₴

