Контейнер для зберігання Ardesto Fresh, 9.5*20.5*14 см (AR4120FT)
-45%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
Зручний, ергономічний і практичний контейнер для зберігання продуктів — Fresh!
Особливості виробу
-
Виготовлений з екологічного і міцного прозорого пластику.
-
Оснащений зручною кришкою із застібкою.
Контейнер можна використовувати вдома і в подорожі, а також мити у посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 20.5 см мм |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Особливості | Можна мити в посудомийній машині |
| Ширина | 9.5 см мм |
- Ціна: 152 ₴

