Кошик для зберігання побутових речей Elif Plastik Ажур 6 л Білий (19333) (1169983)
-37%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
Кошик для зберігання побутових речей Elif Plastik Ажур 6 л
Кошик для білизни одночасно може використовуватися як елемент зберігання, так і як ємність для виконання різних господарських робіт. У ній можна зберігати різні дрібнички, рушники у ванній, білизна чи побутову хімію. Кошик стане стильним аксесуаром у ванній кімнаті. Для зручності перенесення конструкція має приховані бокові ручки.
Характеристики:
Матеріал: Пластик
Колір білий
Тип: Кошик
Розміри: 21 х 29 см, h-12 см
Країна-виробник товару: Туреччина
Країна реєстрації бренду: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brand |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 21 см мм |
| Країна виробництва | Не вказана |
| Ширина | 29 см мм |
- Ціна: 438 ₴

