Губка для автомобіля Добра господарочка Comfort Driver 220*120*70 мм, 1 шт
-12%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
Губка Comfort Driver бренду Добра господарочка — добра помічниця автомобіліста!
Переваги продукту
- Великопористий поролон відповідає за рясне піноутворення та сприяє економній витраті мийних засобів.
- Великий розмір та форма зручні для руки.
- Універсальність — губку можна використовувати всередині салону та ззовні.
Губка Comfort Driver видаляє усі види забруднень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Добра Господарочка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Вид товару | Губка |
| Матеріал | Поролон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Губка |
| Країна виробництва | Україна |
- Ціна: 130 ₴