Плойка для волосся Remington Pearl Pro Curl діаметр 32 мм, з дисплеєм, чорна (CI9532)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару

Створюйте розкішні кучері швидко та легко — з плойкою Remington Pearl Pro Curl.
Переваги пристрою
- Щипці (32 мм) із керамічним покриттям і справжніми перлами для рівномірного розподілу тепла під час укладання.
- Легке створення кучерів.
- Цифровий LCD-дисплей з індикацією температури (від 130 до 210 ºC).
- Швидке нагрівання за 30 секунд й автовимкнення через 60 хвилин.
- Функція блокування кнопок для запобігання випадковій зміні температури.
- Охолодний наконечник і обертовий шнур (3 м).
Комплектація: пристрій, термостійкий чохол, захисна рукавичка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Плойки |
| Виробник | Remington |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Довжина шнура | 3 м |
| Діаметр | 32 мм |
| Живлення | Від мережі |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | Кераміка |
| Особливості | Автоматичне вимкнення, Захист від перегріву, Регулювання температури |
| Потужність | 30 Вт Вт |
| Призначення | Для вертикальних локонів, Для горизонтальних локонів, Для прикореневого об'єму |
| Сфера використання | Побутовий |
| Температура нагрівання | 130 - 210 °C |
| Форма плойки | Кругла |
- Ціна: 4 024 ₴

