Лялька Monster High Моя монстро-подружка Дракулаура (HRC12/HKY74)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знайомтесь з ученицею легендарної школи для монстрів Monster High лялькою Monster High Моя монстро-подружка Дракулаура!
Жах, яка мила Дракулора, яка не змінює своєму улюбленому рожевому кольору та має стильну сукню з рюшами й принтом в сердечка та кажани.
Її до нестями крутий образ доповнюють відповідні аксесуари, наприклад оригінальні сумочки та модне взуття.
Це дає ще більше можливостей для гри та вигадування моторошних історій з монстро-подружками!
Якщо зібрати всю колекцію, гра стане ще захопливішою!
У ляльок є 11 точок артикуляції, що надає їх тілам більшої рухливості. Діти можуть поставити їх у будь-яку стильну позу та влаштувати круту фотосесію!
Лялька — чудовий подарунок для дітей від 4-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monster High |
| Вага | 198 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 4 - 7 років |
| Код | 585063 |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Особливість | З артикуляцією |
| Розмір | Середні ляльки (от 20 до 40 см) |
| Розмір пакунку | 6 x 11 x 32 см |
| Розмір іграшки | 26 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Жіноча |
| Тематика | Мода |
| Тип товару | Ляльки |
- Ціна: 2 278 ₴



