На честь 25-річчя Bratz презентують серію Charmz — яскраву колекцію, що поєднує святкове сяйво і фірмову сміливість бренду. Хромовані відтінки та вишукані текстури оживляють культову естетику Bratz, створюючи вражаючі образи. Це модне святкування, де кожна лялька випромінює стиль і впевненість.
Лялька BRATZ Charmz Джейд вражає елегантним та модним образом металевого кольору: з довгим чорним волоссям з прямим густим чубчиком, виразним макіяжем і стильним вбранням, що поєднує прозору блузу з об’ємними рукавами та мініспідницю, прикрашену паєтками.
Її образ — це поєднання сучасного гламурного стилю й характерної для Джейд сміливості. Ювілейний шарм і браслет додають набору колекційності та особливого символізму.
Особливості:
- Сяючий святковий образ у металевих відтінках, створений до 25-річчя Bratz.
- Довге чорне волосся з прямим чубчиком і фірмовий макіяж Джейд.
- Преміальний комплект одягу з ефектними фактурами та деталями металевого кольору.Колекційний ювілейний шарм 25-річчя Bratz.
15 точок артикуляції ляльки.
Висота ляльки: приблизно 25 см.
Довжина браслета: 21 см.
Комплектація:
- 1 лялька;
- комплект одягу;
- пара взуття;
- 2 прикраси для волосся;
- колекційний шарм;
- браслет довжиною 21 см.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bratz |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6 - 12 років |
| Код | 626877 |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Особливість | З артикуляцією |
| Розмір | Середні ляльки (от 20 до 40 см) |
| Розмір пакунку | 6 x 18 x 29 см |
| Розмір іграшки | 25 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Жіноча |
| Тематика | Мода |
| Тип товару | Ляльки з аксесуарами |
- Ціна: 4 171 ₴









