Ігровий набір LOL Surprise Magic Flyers Світі Флай (593621)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знайомтеся з казковою лялечкою в ігровому наборі LOL Surprise Magic Flyers Світі Флай!
У Скай Старлінг неперевершений дизайн, стильні крила, а ще вона чарівним образом літає! А новий рівень розпакування таємничої кульки додасть магії у вашу гру!
До ігрового набору входить:
- лялька з крилами;
- куля;
- micro USB-кабель.
Перед розпакуванням уважно ознайомтеся з інструкцією та переконайтеся, що у вас є місце для польоту лялечки!
Магічна кулька:
- Доторкніться до кулі або потріть її тричі, і вона буде кожного разу світитися, трястися та гойдатися, — це триває допоки кулька не привідкриється.
- Відкрийте кульку та почекайте декілька секунд, поки лялечка злетить. Не діставайте ляльку самостійно та не нахиляйтеся над кулькою!
- Керуйте польотом лялечки за допомогою ваших долоньок! Піднесіть долоні до ніг лялечки (не торкаючись їх), щоб вона піднялася вище.
- Лялечка літає приблизно 1 хвилину, заряджається 25-30 хвилин від Micro USB-кабелю.
Ігровий набір має 2 режими гри: з кулькою та сяючим розпакуванням або без кулі.
Живлення кулі: 3 батарейки типа AAA (входять до комплекту).
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L.O.L. Surprise! |
| Вага | 760 г |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ляльки | Старша сестричка |
| Відео | https://www.youtube.com/embed/85RebFRDj3A |
| Вік | 6 - 9 років |
| Електроживлення | (у комплекті)(у комплекті) |
| Код | 589648 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Світлові ефекти, Сюрприз, Інтерактивний, Сенсорне управління |
| Розмір | Маленькі ляльки (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 6 x 15 x 25 см |
| Розмір іграшки | 9 см |
| Серія | Magic Flyers |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Дівчинка |
| Тематика | Казкові персонажі |
| Тип товару | Ляльки з аксесуарами |
- Ціна: 3 791 ₴






