Лялька-сюрприз Bjd Pop Top Jotoys Ключик щастя (LU-202501)

У невидимому для людей мікросвіті існує казковий вимір, який можна відкрити лише особливим «ключем серця», народженим із найщирішої дитячої любові до улюблених речей.
Кожна героїня Bjd Pop Top Jotoys Ключик щастя — чарівна посланниця, яка втілює певні спогади, професії чи хобі, поєднуючи в собі дитячу безпосередність та естетику чарівного всесвіту.
Усі ці персонажі нагадують про дивовижну силу повсякденних дрібниць, які роблять життя особливим.
Лялька BJD — це тип ляльки, яка має шарнірні точки з’єднання в місцях суглобів. Всередині неї є еластичний шнур, який утримує всі деталі разом.
У цій серії ти можеш знайти 8 персонажів, серед яких є 2 рідкісних! Тут ти познайомишся з Blue & Yellow Defence, Breaktime Sprint, Dessert Assistant, Holiday Girl, Academy’s Edge, Daytime Healing, Key Chef (рідкісна) та Spring Overture (рідкісна).
Шанс знайти звичайних героїв — 1:8, рідкісних — 1:72.
Іграшка знаходиться у сюрприз-пакованні, тому це буде справжньою несподіванкою дізнатися, хто ж всередині.
У кожного героя є власна колекційна картка.
У ляльки всього 20 точок артикуляції: голова, 2 у плечах, 4 у ліктях, 2 у зап'ястях, 1 у верхній частині тулуба, 2 у стегнах, 2 у ногах, 4 у колінах і 2 у ступнях.
Завдяки великій кількості точок артикуляції ляльку можна поставити в будь-яку позу, й вона самостійно буде тримати її.
Деталізовані одяг та аксесуари створюють надзвичайно красивий образ! Деякі аксесуари кріпляться до голови з допомогою магнітів всередині.
Обирай, який настрій буде у твоєї лялечки сьогодні, адже ти можеш змінювати його завдяки змінним елементам обличчя!
Також, можна змінювати очі між лялечками. Експериментуйте з кольорами!
У комплекті є ще дві пари змінних жестів рук. Додайте лялечці ще більше виразності та оригінальності!
Як змінити кінцівки на руках? Якщо відтягнути долоню, можна побачити отвір у формі плюсика, який має широку та вузьку частину. Тому, поверніть долоню так, щоб металевий гачок зупинився на вузькій частині — так він закріпиться і не «заховається» всередину. Замініть долоню на іншу, відтягніть, поверніть і відпустіть, щоб гачок зайшов всередину.
Розмір: приблизно 17 см (залежно від героїні та аксесуарів).
У комплект входить:
- 1 лялька
- 3 пари змінних долонь
- 1 пара змінного взуття
- 1 змінна пластина обличчя
- набір одягу та аксесуарів
- колекційна картка.
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pop Top |
| Вага | 249 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6 - 12 років |
| Код | 630585 |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик, Метал, Магніт, ПВХ |
| Особливість | З артикуляцією, Сюрприз |
| Розмір | Маленькі ляльки (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 15 x 8 x 20 см |
| Розмір іграшки | 17 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Жіноча |
| Тематика | Казкові персонажі |
| Тип товару | Ляльки |
- Ціна: 4 171 ₴








