Лялька-сюрприз PhatMojo Dress to impress 2 (125324)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька-сюрприз PhatMojo Dress to impress 2 — це справжнє свято моди та творчості!
Кожна лялька має свій унікальний стиль, яскравий образ і безліч аксесуарів для створення неповторних луків. Комбінуйте одяг, змінюйте зачіски та вигадуйте власні модні історії. Створіть подіум, підберіть ідеальний образ — Dress to impress!
У наборі:
- 1 контейнер;
- 1 лялька з аксесуарами;
- 1 код DLC;
- 1 колекційна картка;
- 1 гід колекціонера.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phatmojo |
| Вага | 128 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6 - 12 років |
| Код | 631672 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Сюрприз |
| Розмір | Маленькі ляльки (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 15 x 6 x 10 см |
| Розмір іграшки | 10 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Жіноча |
| Тематика | Комп'ютерні ігри |
| Тип товару | Ляльки |
- Ціна: 1 879 ₴

