Лялька Nines d'Onil Duendys Ельф у рожевому ковпаку з білими крапками (8435054303746/6)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милі, незвичайні ляльки-ельфи від Nines d'Onil вирують характером!
Вінілові ляльки з загостреними вухами та унікальними індивідуальними виразами обличчя, які варіюються від веселих до пустотливих і милих мають приємний аромат ванілі. Руки, ніжки та голова-рухливі.
Особливості:
- У комплект входить весь одяг, який на фото (все знімається) та пустушка.
- Очі не закриваються.
- Ляльку можна купати.
- Аромат ванілі не зникає.
Лялька є 100% оригінальною продукцією іспанської фабрики Nines d'Onil, має фірмове клеймо на потилиці та бірку на одязі.
Розмір ляльки: 24 см.
Рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nines d'Onil |
| Вага | 375 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ляльки | Ельфи |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 631009 |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Матеріал | Текстиль, Вініл |
| Особливість | З артикуляцією, З запахом |
| Розмір | Середні ляльки (от 20 до 40 см) |
| Розмір пакунку | 8 x 13 x 24 см |
| Розмір іграшки | 24 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Хлопчик |
| Тематика | Казкові персонажі |
| Тип товару | Ляльки з аксесуарами |
| Функції ляльки | Рухливі ручки та ніжки, Можна купати |
- Ціна: 2 753 ₴
