Лялька Nines d'Onil Duendys Ельф з волоссям в зеленій сукні (8435054303142/4)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька дівчинка-ельф Nines d'Onil з волоссям тепер ще миліша. Ці чарівні крихітні пупси ідеально підходять для маленьких ручок.
Кумедні маленькі ляльки Duendys з запахом ванілі мають зріст 24 см. Незвичайний зовнішній вигляд робить малюків чимось особливим, вони неодмінно стануть чудовим подарунком не тільки для дітей, а й для шанувальників колекційних ляльок, які гідно цінують якість та індивідуальність іграшки!
Матеріал: високоякісний оксамитовий вініл з ароматом ванілі.
Розмір ляльки: 24 см.
Особливості:
- Очі не закриваються.
- У комплект входить весь одяг, який на фото (все знімається).
- Можна купати.
- Аромат ванілі не зникає.
Лялька є 100% оригінальною продукцією іспанської фабрики Nines d'Onil, має фірмове клеймо на потилиці та бирку на одязі.
Рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nines d'Onil |
| Вага | 375 г |
| Матеріал | Вініл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ляльки | Ельфи |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 631001 |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Особливість | З запахом |
| Розмір | Середні ляльки (от 20 до 40 см) |
| Розмір пакунку | 8 x 13 x 24 см |
| Розмір іграшки | 24 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Дівчинка |
| Тематика | Казкові персонажі |
| Тип товару | Ляльки з аксесуарами |
| Функції ляльки | Рухливі ручки та ніжки, Можна купати |
- Ціна: 2 753 ₴
