Ігровий набір Polly Pocket Великі пригоди у мікросвіті (JKC79)

Обіймай, грайся та бери з собою ігровий набір Polly Pocket Великі пригоди у мікросвіті, сповнений сюрпризів!
Зовні це милий м’який ведмедик, а всередині прихований компакт із яскравим фруктовим світом. Варто лише зняти плюшевий чохол — і відкривається простір для захопливої гри з безліччю цікавих деталей.
Усередині можна влаштовувати справжній райський відпочинок: гойдатися в гамаку, крутитися у «водоверті» з фруктовими кругами, відпочивати на пляжних шезлонгах і вигадувати історії для мікроляльки та її друзів.
У наборі — мікролялька Поллі (висотою 3,5 см), 2 ведмежати та сюрпризи, заховані у підвісках-капсулах.
Плюшеву частину можна знімати й грати окремо або разом із набором. Завдяки зручному затискачу у формі серця та ланцюжку набір легко прикріпити до сумки чи рюкзака й брати із собою будь-куди, додаючи образу стильного настрою.
Polly Pocket — це м’який формат гри, стильний аксесуар і маленький світ пригод.
Лялька не стоїть самостійно. Упаковка, кольори, зовнішній вигляд іграшки та елементи декору можуть відрізнятися від зображених.
Рекомендовано для дітей від 4-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polly Pocket |
| Вага | 318 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 4 - 8 років |
| Код | 630346 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Особливість | Сюрприз |
| Розмір | Маленькі ляльки (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 1 x 18 x 31 см |
| Розмір іграшки | 4 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Жіноча |
| Тематика | Тварини |
| Тип товару | Набори з лялькою |
- Ціна: 2 278 ₴






