Лялька-манекен Країна Іграшок З аксесуарами (XD106/3)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створи свій унікальний образ і відчуй себе справжнім стилістом!
Цей набір подарує нескінченне натхнення для експериментів із зачісками, прикрасами та аксесуарами. Ідеальний вибір для маленьких модниць і майбутніх перукарів!
Комплектація:
- Голова-манекен;
- Інструменти: ножиці, фен, плойка, гребінець, дзеркальце;
- Аксесуари: заколки, бігуді, резинки та кольорові прядки волосся;
- Палетка тіней.
Особливості:
- Привабливий дизайн бюста ляльки для створення зачісок приваблює увагу та дарує натхнення для гри;
- Завдяки довгому гарному волоссю, манекен ідеально підходить для тренування різних зачісок та створення нових образів;
- Манекен дівчини прикрашають чудові прикраси, такі як: буси з кулоном та корона;
- Набір аксесуарів дає змогу дівчинці вчитись доглядати за волоссям та експерементувати з зачісками, він точно сподобається маленьким стилістам;
- Виготовлений з безпечного та якісного матеріалу, приємного на дотик і стійкого до активних ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Вага | 569 г |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 - 9 років |
| Код | 622706 |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | Маленькі ляльки (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 11 x 27 x 28 см |
| Розмір іграшки | 16 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Дівчинка |
| Тематика | Мода |
| Тип товару | Ляльки-манекені |
- Ціна: 1 708 ₴
