Лялька Lori Марія і кішка Мока 15 см (LO31060Z)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Lori Марія та її улюбленець — кішка Мока обожнюють домашні посиденьки та прогулянки на свіжому повітрі. На випадок прохолоди у стильної лялечки припасений теплий хутряний жилет.
Комплектація:
- лялька;
- сорочка, брюки, жилет;
- сумочка;
- черевики;
- домашня тварина.
Упакована в подарункову картонну коробку.
Руки, ноги і голова виготовлені з вінілу, а тіло — з м'яконабивного текстильного матеріалу.
Сприяє розвитку емоційного інтелекту, уяви, навичок рольової гри та дрібної моторики.
Висота: 15 см.
Рекомендований вік: для дітей з 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lori |
| Вага | 150 г |
| Матеріал | Вініл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 555701 |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | Маленькі ляльки (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 22 x 15 x 4 см |
| Розмір іграшки | 15 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Жіноча |
| Тематика | Тварини |
| Тип товару | Ляльки |
- Ціна: 1 309 ₴
