Лялька-манекен Країна Іграшок З Тіарою (3399)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манекен для зачісок у вигляді красивої ляльки з довгим волоссям - чудова іграшка для маленьких дівчаток, які люблять експериментувати з образами.
Цей ігровий набір допоможе створити безліч стильних зачісок і відчути себе справжнім стилістом.
Комплектація:
- Бюст ляльки
- Аксесуари - сережки, розчіска, гребінець, дзеркальце, окуляри.
Особливості:
- Привабливий дизайн бюста ляльки для створення зачісок приваблює увагу та дарує натхнення для гри;
- Завдяки довгому гарному волоссю, манекен ідеально підходить для тренування різних зачісок та створення нових образів;
- Манекен дівчини прикрашають чудові прикраси, такі як: корона, буси та кільце на руці;
- Манекен має рухливі руки, що додають реалістичності ігровому процесу;
- Набір аксесуарів дає змогу дівчинці вчитись доглядати за волоссям та експерементувати з зачісками, він точно сподобається маленьким стилістам;
- Виготовлений з безпечного та якісного матеріалу, приємного на дотик і стійкого до активних ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Вага | 771 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ляльки | Принцеси |
| Вік | 3 - 10 років |
| Код | 622650 |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 16 x 28 x 29 см |
| Розмір іграшки | 21 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Дівчинка |
| Тип товару | Ляльки-манекені |
- Ціна: 1 898 ₴

