Лялька Nancy Ненсі блондинка з прикрасами для волосся (NAC21000)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Nancy Ненсі з білявим волоссям, заплетеним у безліч супер-модних афро-кісок.
У наборі 12 різнокольорових кульок-шпильок для створення різноманітних зачісок.
Лялька вдягнена в яскраву сукню у вигляді топу і спідниці, з'єднаних пряжкою, та зручні сандалі в тон топу.
Довге густе волосся ляльок дозволяє дітям творчо виразити себе, робити різні зачіски та створювати різні образи.
Лялька достатньо компактна, щоб її було зручно взяти з собою, але водночас достатньо велика, щоб дітям було цікаво гратися.
Стильний одяг та аксесуари дають дітям можливість створювати різні модні образи та розвивати смак до моди.
Гра сприяє розвитку уяви та творчості.
Висота ляльки: 43 см.
Ляльки тануть чудовим подарунком для дівчат від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nancy |
| Вага | 630 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 586339 |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Розмір | Великі ляльки (понад 40 см) |
| Розмір пакунку | 11 x 19 x 45 см |
| Розмір іграшки | 43 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Жіноча |
| Тематика | Мода |
| Тип товару | Ляльки |
- Ціна: 3 038 ₴


