Лялька Nancy Ненсі брюнетка з прикрасами для волосся (NAC20000)
-19%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Nancy Ненсі брюнетка з прикрасами для волосся заплетеним у безліч супер-модних афро-кісок.
У наборі 12 різнокольорових кульок-шпильок для створення різноманітних зачісок.
Лялька вдягнена в яскраву сукню у вигляді топу і спідниці, з'єднаних пряжкою, та зручні сандалі в тон топу.
Переваги, які роблять ляльки Ненсі чудовим подарунком:
- Якість матеріалів, що забезпечує тривалий термін служби іграшки і гарантує безпечність гри.
- Довге густе волосся ляльок дозволяє дітям творчо виразити себе, робити різні зачіски та створювати різні образи. Гра сприяє розвитку уяви та творчості.
- Нестандартний зріст ляльок. Лялька достатньо компактна, щоб її було зручно взяти з собою, але водночас достатньо велика, щоб дітям було цікаво гратися.
- Стильний одяг та аксесуари дають дітям можливість створювати різні модні образи та розвивати смак до моди.
Лялька: 43 см.
Набір рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nancy |
| Вага | 630 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 589838 |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Розмір | Середні ляльки (от 20 до 40 см) |
| Розмір пакунку | 11 x 19 x 45 см |
| Розмір іграшки | 43 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Жіноча |
| Тематика | Мода |
| Тип товару | Ляльки з аксесуарами |
- Ціна: 2 468 ₴






