Лялька Bloopies Чарівний хвіст Русалонька Дейзі (908727)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Bloopies Чарівний хвіст Русалонька Дейзі – ідеальна іграшка для дівчаток, які не розлучаються з улюбленою лялькою навіть у ванній! Адже це іграшка 2 в 1: лялечка та русалонька! З нею так весело грати!
У комплекті з лялькою є гарний хвостик, який можна одягати, перетворюючи її на русалоньку! Деякі елементи хвоста можуть змінювати колір, якщо опустити ляльку в теплу воду!
Якщо напоїти ляльку мильною водою – вона буде бризкатися або пускати бульбашки! Лялечка має свого улюбленця, який також вміє бризкатися!
У колекції другої хвилі – 4 різні лялечки! Зберіть їх усіх!
У наборі:
- 1 лялька з хвостом;
- 1 улюбленець.
Рекомендовано для дітей віком від 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ляльки | Русалки |
| Відео | https://www.youtube.com/embed/3EzBdrsObEI |
| Вік | 1 - 4 роки |
| Код | 584802 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | 2 в 1 |
| Розмір | Середні ляльки (от 20 до 40 см) |
| Розмір пакунку | 8 x 18 x 27 см |
| Розмір іграшки | 23 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Дівчинка |
| Тематика | Казкові персонажі |
| Тип товару | Ляльки |
- Ціна: 1 473 ₴



