Ігровий набір Enchantimals Glam party Гламурні зачіски Жирафи Джиліан (HNV29)
-50%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Enchantimals Glam party Гламурні зачіски Жирафи Джиліан подарує незабутні моменти створення стильних зачісок, турботи та піклування!
Ляльки Enchantimals із розкішним волоссям — чарівні дівчата, які мають магічний звʼязок зі своїми друзями-звірятами!
Гламурна вечірка — це найбільша модна подія сезону, і Джиліан та Поул точно стануть зірками завдяки своєму супердовгому густому волоссю та безлічі аксесуарів для зачісок:
- додаткові пасма;
- 3 заколки;
- гребінець.
Лялька Жирафа Джиліан знається на високій моді й має супердовге волосся. З нею її подружка-звірятко Поул і 5 аксесуарів для волосся.
Висота ляльки: 15 см.
Діти від 4-х років із захопленням розігруватимуть сценки та вигадуватимуть стильні зачіски.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchantimals |
| Вага | 134 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ім'я персонажа | Жираф Джилліан |
| Вік | 4 - 7 років |
| Код | 584250 |
| Комплектація | Лялька, Аксесуари, Домашніій улюбленець |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Розмір | Маленькі ляльки (до 20 см) |
| Розмір звірів | 4-5 см |
| Розмір набору | Середній набір |
| Розмір пакунку | 5 x 18 x 22 см |
| Розмір іграшки | 15 см |
| Серія | Glam party |
| Стать | Для дівчаток |
| Стати ляльки | Жіноча |
| Тематика | Тварини, Мультфільми |
| Тип товару | Ляльки з аксесуарами |
- Ціна: 758 ₴




