М'яка іграшка-сюрприз PhatMojo Grow A Garden маленька (125326)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка-сюрприз PhatMojo Grow A Garden за мотивами гри.
У колекції 10 іграшок. Містить код DLC: є шанс отримати DLC Rare (коефіцієнт 8:9) або Prismatic (коефіцієнт 1:9). Іграшка виготовлена з якісних матеріалів та має яскраві кольори та численні 3D-елементи. Почніть свою колекцію Grow A Garden вже сьогодні! Офіційна ліцензія Grow A Garden.
У наборі:
- 1 м’яка іграшка;
- 1 DLC код.
Розмір іграшки: 10 см.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phatmojo |
| Вага | 74 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Заєць, Свиня, Собака |
| Вік | 6 - 9 років |
| Код | 631665 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Сюрприз |
| Розмір | Маленькі (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 10 x 9 x 10 см |
| Розмір іграшки | 10 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 1 689 ₴

