М'яка іграшка-сюрприз PhatMojo Grow A Garden (125328)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка-сюрприз PhatMojo Grow A Garden — чудовий подарунок.
У колекції 7 іграшок. Містить код DLC: є шанс отримати DLC Rare (коефіцієнт 5:6) або Prismatic (коефіцієнт 1:6). Іграшка виготовлена з якісних матеріалів та має яскраві кольори та численні 3D-елементи. Почніть свою колекцію Grow A Garden вже сьогодні! Офіційна ліцензія Grow A Garden.
Розмір іграшки: 20 см.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phatmojo |
| Вага | 349 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Лисиця, Ведмідь, Черепаха |
| Вік | 6 - 9 років |
| Код | 631670 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Сюрприз |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 20 x 20 x 20 см |
| Розмір іграшки | 20 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 3 019 ₴

