М'яка іграшка MeriToys Курча 45 см (2050000334696)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка MeriToys Курча подарує вашій дитині посмішку та безліч приємних емоцій.
Вона настільки приємна на дотик, що вам обов'язково захочеться її пожмакати. Жмакайте та посміхайтеся!
Іграшка відмінно допоможе позбутися негативу, напруги та агресії, адже це дуже важливо для дитини в процесі зростання.
Яскраве візуальне оформлення іграшки підіймає настрій та привертає увагу, розвиває творче мислення та надихає на необмежені ігрові можливості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MeriToys |
| Вага | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Курка |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 632004 |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 45 x 45 x 45 см |
| Розмір іграшки | 45 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 1 898 ₴


