М'яка іграшка Копиця Гусак 1 білий 40 см (00276-91/1)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Копиця Гусак — незабутній компаньйон для обіймів! Його пухнастий пухкенький пух і милі помаранчеві ніжки роблять його надзвичайно привабливим.
Не забудьте обійняти його та відчути його м'якість і теплоту. Він готовий стати найкращим другом, який завжди підніматиме вам настрій!
Вона готова принести вам безліч сміху, радості і цікавих емоцій. Беріть її в обійми і готуйтесь до пригод, які тільки починаються!
Матеріали:
- Основний — мікроплюш.
- Наповнювач — синтепух, силіконізоване волокно.
Висота: 40 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Вага | 740 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Гусак |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 586348 |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 40 x 11 x 6 см |
| Розмір іграшки | 40 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 853 ₴
