М'яка іграшка Країна Іграшок Собачка 18 см (QD2405)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Країна Іграшок Собачка— це поєднання затишку, ніжності та чарівності. Він стане улюбленим другом для дитини або стильним декоративним елементом у кімнаті, даруючи тепло й гарний настрій.
Особливості:
- Тваринка із милим виразом мордочки — виглядає надзвичайно привабливо.
- Зручно сидить завдяки наповнювачу з пластикових гранул у нижній частині, які допомагають іграшці тримати рівновагу.
- М’який та приємний на дотик, ідеально підходить для обіймів.
- Стане чудовим подарунком або доповненням до колекції м’яких іграшок.
- Якісні, безпечні матеріали — підходить навіть для найменших дітей.
Розвиває дрібну моторику, сенсорику, уяву, емоційну прив'язаність і дарує відчуття безпеки у будь-який момент.
Розміри іграшки: 14 х 13 х 18 см.
Рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Вага | 123 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Собака |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 622853 |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | Маленькі (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 8 x 15 x 18 см |
| Розмір іграшки | 18 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 568 ₴

