М'яка іграшка Країна Іграшок Котик 18 см (QD2407)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Країна Іграшок Котик — це поєднання затишку, ніжності та чарівності. Він стане улюбленим другом для дитини або стильним декоративним елементом у кімнаті, даруючи тепло й гарний настрій.
Особливості:
- Тваринка із милим виразом мордочки — виглядає надзвичайно привабливо.
- Зручно сидить завдяки наповнювачу з пластикових гранул у нижній частині, які допомагають іграшці тримати рівновагу.
- М’який та приємний на дотик, ідеально підходить для обіймів.
- Стане чудовим подарунком або доповненням до колекції м’яких іграшок.
- Якісні, безпечні матеріали — підходить навіть для найменших дітей.
Розвиває дрібну моторику, сенсорику, уяву, емоційну прив'язаність і дарує відчуття безпеки у будь-який момент.
Розміри іграшки: 14 х 13 х 18 см.
Рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Вага | 128 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Кіт |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 622855 |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | Маленькі (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 8 x 15 x 18 см |
| Розмір іграшки | 18 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 568 ₴

