М'яка іграшка TY Beanie bellies Бегемот Генріетта 15 см (37394)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка TY Beanie bellies Бегемот Генріетта - м’яке та затишне звірятко, яке легко обіймати та брати з собою.
Особливості:
- Великі очі та мила мордочка;
- Ідеальний розмір для ігор та колекціонування;
- Має своє ім’я та дату народження;
- Дарує тепло, радість та емоції.
Рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TY |
| Вага | 92 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Бегемот |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 630962 |
| Країна-виробник | США |
| Розмір | Маленькі (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 15 x 10 x 15 см |
| Розмір іграшки | 15 см |
| Серія | Beanie Bellies |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 720 ₴
