М'яка іграшка Країна Іграшок Собачка в чашці 25 см (QD2401)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Країна Іграшок Собачка в чашці — це справжнє втілення ніжності та затишку. Вона одразу викликає посмішку і стане улюбленим другом для обіймів, ігор чи просто прикрасою дитячої кімнати.
Особливості:
- Тваринка із великими, добрими очима — виглядає надзвичайно мило.
- Іграшка виконана у формі песика, який сидить у кружці, що додає оригінальності.
- М’яка та приємна на дотик — ідеально підходить для обіймів.
- Підходить для ігор, сну або як подарунок для дитини чи колекціонера м’яких іграшок.
- Виготовлена з якісних, безпечних матеріалів, що не викликають подразнень.
Розвиває дрібну моторику, сенсорику, уяву, емоційну прив'язаність і дарує відчуття безпеки у будь-який момент.
Розміри іграшки: 16 х 10 х 25 см.
Рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Вага | 220 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Собака |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 622849 |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 10 x 15 x 25 см |
| Розмір іграшки | 25 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 701 ₴

