М'яка іграшка Plush and Co Кролик сірий 25 см (PLC25074)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’який плюшевий кролик від Plush and Co стане найкращим другом для дитини та подарує відчуття тепла й радості. Його мила мордочка та вигляд одразу викликають усмішку та створюють атмосферу ніжності. Така іграшка буде чудовим подарунком на свята.
Особливості:
- Кролик має дуже милий вигляд та приємний колір, які додають гармонії та спокою дитині.
- Підходить для сюжетних ігор, сну та обіймів.
- Компактний розмір зручний для перенесення в дитячій сумці або в колясці, що дозволяє взяти її з собою в подорож або на прогулянку.
- Кролик стане гарним доповненням до колекції м’яких іграшок та прикрасить будь-яку дитячу кімнату.
- Іграшка виготовлена з якісного м'якого плюшу та штучного хутра, приємного на дотик, що створює відчуття комфорту, затишку під час гри.
Розвиває дрібну моторику, уяву, емоційну прив'язаність і дарує відчуття безпеки у будь-який момент.
Розмір іграшки: 21х16х25 см.
Рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 268 г |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Кролик |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 620945 |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 15 x 25 x 25 см |
| Розмір іграшки | 25 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 758 ₴


