Інтерактивна іграшка Baby Einstein Sea Dreams Seahorse (074451998858)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Baby Einstein Sea Dreams Seahorse – м'яка музична іграшка у вигляді морського коника, яка заспокоює ніжними звуками океану, класичною музикою та затишним світлом.
Особливості:
- плюшевий морський коник – ідеальний для обіймів від народження;
- іграшку легко активувати – достатньо обійняти її або натиснути зірочку на животику;
- до 15 хвилин класичної музики, 5 ніжних кольорів підсвітки та 5 заспокійливих звуків океану;
- 8 яскравих стрічок розвивають тактильні навички та зорове сприйняття дитини;
- технологія Cry Reply – іграшка автоматично реагує на плач малюка, вмикає до 7 хвилин релаксуючої музики, звуків океану та світла, щоб заспокоїти дитину;
- ремінець для пустушки;
- регулювання гучності; для дітей від народження.
Елементи живлення: 3 батарейки типу АА (у комплект входять тестові батарейки)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Einstein |
| Вага | 340 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Морський коник |
| Вік | 0 - 3 роки |
| Електроживлення | 3 AA (у комплекті) |
| Код | 631959 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Інтерактивний, Активація при плачі |
| Розмір | Маленькі (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 1 x 2 x 3 см |
| Розмір іграшки | 12 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 2 071 ₴
