Інтерактивна іграшка Puppy Luv Цуценя Белла (DKO0106)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка Puppy Luv Цуценя Белла – це чарівна м’яка тваринка, яка реагує як справжнє цуценя!
Іграшка виготовлена з пухнастого, тактильного матеріалу, що робить кожні обійми особливо приємними.
Белла може видавати звуки та реагувати на гру, що заохочує дітей піклуватися та гратися творчо. Реалістичний вигляд – довгі вуха, великі очі та чарівна мордочка – робить песика найкращим другом малюка.
Іграшка розвиває емпатію, навчає турботі та дарує багато веселощів щодня.
Розміри: 15 x 17 x 17 см.
Живлення: 3 батарейки LR6 (AA) - не входять до комплекту.
Рекомендовано для дітей від 2-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 430 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Собака |
| Вік | 2 - 6 років |
| Електроживлення | 3 AA (нема у комплекті) |
| Код | 632102 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Звукові ефекти, Інтерактивний |
| Розмір | Маленькі (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 15 x 18 x 22 см |
| Розмір іграшки | 17 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 2 848 ₴




