Інтерактивна іграшка Puppy Luv Цуценя Луна (DKO0103)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка Puppy Luv Цуценя Луна — чарівна плюшева собачка, яка реагує на дотик і видає веселі звуки, імітуючи поведінку цуценяти.
Собачка рухає головою, висолоплює язика і може трясти лапою, залучаючи дітей до активної гри та розвиваючи когнітивні навички. М'яке хутро та дружні деталі роблять Луну приємною на дотик і ідеальною для обіймів.
Це чудовий друг для ігор, який може допомогти дітям навчитися емпатії та відповідальності через взаємодію.
Розміри: 27 х 15 х 25 см.
Живлення: 3 батарейки АА 1,5 В (не входять в комплект).
Рекомендовано для дітей від 2-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 430 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Собака |
| Вік | 2 - 6 років |
| Електроживлення | 3 AA (нема у комплекті) |
| Код | 632101 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Звукові ефекти, Інтерактивний |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 15 x 18 x 22 см |
| Розмір іграшки | 27 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 2 848 ₴



