Інтерактивна іграшка Puppy Luv Вівчарка Макс (DKO0866)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка Puppy Luv Вівчарка Макс - це чарівна інтерактивна іграшка, що нагадує німецьку вівчарку.
М'який плюшевий вихованець може давати лапу, видавати різні звуки та радісно виляти хвостом, роблячи його схожим на справжнього цуценяти.
Завдяки своїм інтерактивним функціям він заохочує до гри та розвиває емпатію у малюків.
Макс - ідеальний компаньйон для будь-якої дитини, яка мріє про власного собаку. Він чудово підійде як подарунок, приносячи багато радості та посмішок.
Живлення: 3 батарейки АА 1,5 В (не входять в комплект).
Рекомендовано для дітей від 2-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 915 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Собака |
| Вік | 2 - 6 років |
| Електроживлення | 3 AA (нема у комплекті) |
| Код | 632100 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Звукові ефекти, Інтерактивний |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 32 x 20 x 30 см |
| Розмір іграшки | 31 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 4 558 ₴







