Інтерактивна іграшка Puppy Luv Лабрадор Меггі (DKO0877)

Інтерактивна іграшка Puppy Luv Лабрадор Меггі - ідеальний друг для кожної дитини, яка мріє про собаку.
Цей бежевий лабрадор зі світло-коричневою плямою на вусі та хвості має надзвичайно розумні карі очі та крихітний чорний носик, який може винюхати будь-який собачий делікатес.
Його шерсть дуже м'яка і заохочує до обіймів. Як і личить милій собачці, у Меггі на правому вусі синій стильний бантик.
Меггі поводиться як справжній пес! Він ходить, рухає головою, вміє лизати, сидіти, виляти хвостом і навіть подати лапу! Кожен рух активується датчиками, розташованими в різних місцях іграшки - на голові, спині і біля вух.
Але це ще не все! Меггі також може гавкати, щоб заохотити до гри, скиглити, коли їй сумно або чогось боїться, і зітхати, коли вона втомилася бути активною занадто довго.
Розміри: 25 x 25 x 15 см.
Живлення: 3 батарейки АА 1,5 В (не входять в комплект).
Рекомендовано для дітей від 2-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 915 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Собака |
| Вік | 2 - 6 років |
| Електроживлення | 3 AA (нема у комплекті) |
| Код | 632099 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Звукові ефекти, Інтерактивний |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 32 x 20 x 30 см |
| Розмір іграшки | 25 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 4 558 ₴








