М'яка іграшка Yes! Fun Олень з короною 45 см (974930)

М'яка іграшка Yes! Fun Олень з короною стане чудовою прикрасою під ялинку, до дитячої кімнати або як частини зимової композиції.
Олень здавна вважається символом шляхетності, мужності та перемоги над злом. Він символізує прагнення світла і здатність долати труднощі — ідеальні якості для святкового декору, наповненого змістом та атмосферою добра.
М'які плюшеві ріжки, стильний светр із золотистою сніжинкою та, звичайно, витончена корона, створюють дуже милий образ новорічного принца, який сподобається і дітям, і дорослим.
Особливу красу іграшці надає LED-підсвітка шарфика. Іграшку можна використовувати не лише як декор, а й як нічник. М'яке свічення шарфика створює спокійну атмосферу і стане чудовим «вартовим сном» маленької принцеси чи принца.
Підсвічування працює від однієї батареї CR2032 (демонстраційна вже встановлена), а акуратний вимикач захований під шарфиком на спинці оленя і залишається непомітним.
М'яка іграшка олень із короною обов'язково підніме настрій, створить атмосферу затишку та стане чудовим подарунком для друзів, близьких чи колег. Він радуватиме рік у рік, стаючи частиною сімейної різдвяної традиції.
Висота: 45 см.
Матеріали: текстиль, плюш, декоративні елементи.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES! Fun |
| Вага | 350 г |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Олень |
| Вік | 6 - 9 років |
| Електроживлення | 1 CR2032 (у комплекті) |
| Код | 625764 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | З підсвічуванням |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 20 x 18 x 15 см |
| Розмір іграшки | 45 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 1 499 ₴






