Інтерактивна іграшка Real FX Wow stuff Стіч (DIS-1022-01)

Інтерактивна іграшка Real FX Wow stuff Стіч - це улюблений блакитний прибулець у вигляді великої м’якої іграшки, яку можна оживити!
Розкрийте липучку на голові, переведіть перемикач у положення ON - і Стіч радісно привітається з вами.
Тепер оживіть его: просуньте руку у задню частину голови і натискайте на різні важелі, кожен з яких відповідає за певний рух.
Лівий важіль відповідає за кліпання очима, правий - за рухи вушками догори й донизу, нижній - щоб відкривати та закривати рот.
Якщо торкнутися до язика Стіча, він заговорить рідною танталозькою мовою.
Піднесіть руку або якийсь предмет близько до його носа, щоб він це «понюхав».
Іграшка дарує не лише позитивні емоції, але й допомагає розширити кругозір, збагатити уяву, покращити емоційний розвиток.
Розмір іграшки: приблизно 47 см.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 476 г г |
| Відео | https://www.youtube.com/embed/DoOs-LJgfM8 |
| Вік | 6 - 12 років |
| Електроживлення | (нема у комплекті) |
| Код | 599390 |
| Країна-виробник | Китай |
| Назва мультфільма | Ліло і Стіч |
| Особливість | Звукові ефекти, Інтерактивний |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 32 x 24 x 45 см |
| Розмір іграшки | 47 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 11 391 ₴







