М’яка іграшка-сюрприз на кліпсі Pop Top Hello Kitty Казкові бажання (25MR-017)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’яка іграшка-сюрприз на кліпсі Pop Top Hello Kitty Казкові бажання — серія м’яких іграшок-сюрпризів, яка демонструє стильні образи з бантиками та золотистим дзвіночком — ідеальні як приємний щоденний аксесуар або декор.
Ліцензійна серія Sanrio з різними бантиками та фірмовими деталями Hello Kitty. Зручна кліпса дозволяє легко закріпити іграшку на сумці, рюкзаку або використовувати як декоративний аксесуар.
В асортименті 6 різнобарвних образів Hello Kitty, кожен з яких дарує свій настрій.
У наборі:
- 1 м’яка іграшка-сюрприз,
- колекційна картка.
Висота іграшки з кліпсою: близько 13 см.
Рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pop Top |
| Вага | 91 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Кіт |
| Вік | 3 - 18 років |
| Код | 631559 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Сюрприз, Колекційний, У вигляді брелока |
| Розмір | Маленькі (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 16 x 12 x 9 см |
| Розмір іграшки | 13 см |
| Серія | Sanrio |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 2 271 ₴








