М'яка іграшка Minecraft Саламандра аксолотль рожева (HBN39/12)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Minecraft Саламандра аксолотль дозволить фанатам наблизитися та обійняти своїх улюблених персонажів з популярної відеогри.
Іграшка виготовлена з приємного на дотик текстилю та високоякісних тканин, що робить її надзвичайно цікавою для ігор.
Герой стане чудовим подарунком для дітей та колекціонерів.
Розмір: 20 см.
Рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minicraft |
| Вага | 112 г |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Аксолотль |
| Вік | 3 - 8 років |
| Код | 618172 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 14 x 12 x 20 см |
| Розмір іграшки | 20 см |
| Серія | Minecraft |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 2 088 ₴


