М'яка іграшка Disney Вінні Пух 44 см (3858895410698)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Disney Вінні Пух — герой добре відомого мультфільму.
Персонаж, якого знають і люблять діти. Неймовірно м'яка на дотик іграшка. Ваша дитина неодмінно буде в захваті від гри з нею.
Це офіційний ліцензійний продукт Disney.
Рекомендації по догляду: ручне прання, не відбілювати, не сушити та не віджимати у пральній машині.
Рекомендовано для дітей від народження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disney |
| Вага | 830 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ім'я персонажа | Вінні-Пух |
| Вид тварини | Ведмідь |
| Вік | 0 - 6 років |
| Код | 630566 |
| Країна-виробник | Китай |
| Назва мультфільма | Пригоди Вінні Пуха |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 44 x 30 x 40 см |
| Розмір іграшки | 44 см |
| Серія | Disney |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 3 209 ₴


