М’яка іграшка-сюрприз на кліпсі Pop Top Sanrio Мрія з бантиком (25MR-015)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’яка іграшка-сюрприз на кліпсі Pop Top Sanrio Мрія з бантиком — серія м’яких іграшок-сюрпризів, яка представляє казкові образи котиків з пухнастими деталями, бантиками та ніжними пастельними кольорами — ідеально як милий аксесуар або декоративний елемент.
Особливості:
- Ліцензійна серія Sanrio з різними бантиками та фірмовими деталями.
- Зручна кліпса дозволяє легко закріпити іграшку на сумці, рюкзаку або використовувати як декоративний аксесуар.
- Іграшки прикрашені декоративними сердечками-«діамантиками», а також мають рухомі лапки та стійкий хвостик для створення динамічних поз.
- В асортименті — чотири улюблені персонажі Sanrio: Hello Kitty з блакитним бантиком, стильна Kuromi, ніжна My Sweet Piano та чарівна My Melody.
У наборі:
- 1 м’яка іграшка-сюрприз;
- колекційна картка.
Висота іграшки з кліпсою: близько 16 см.
Рекомендовано для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pop Top |
| Вага | 73 г |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Кіт |
| Вік | 3 - 18 років |
| Код | 631558 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Сюрприз, Колекційний, У вигляді брелока |
| Розмір | Маленькі (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 16 x 13 x 8 см |
| Розмір іграшки | 16 см |
| Серія | Sanrio |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 2 651 ₴







