М'яка іграшка Disney Мінні Маус L 27 см (3858893900597)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Disney Мінні Маус — героїня добре відомого мультфільму.
Персонаж, якого знають і люблять діти. Неймовірно м'яка на дотик іграшка. Ваша дитина неодмінно буде в захваті від гри з нею.
Це офіційний ліцензійний продукт Disney.
Рекомендації по догляду: ручне прання, не відбілювати, не сушити та не віджимати у пральній машині.
Рекомендовано для дітей від народження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disney |
| Вага | 330 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ім'я персонажа | Мінні Маус |
| Вид тварини | Миша |
| Вік | 0 - 6 років |
| Код | 630561 |
| Країна-виробник | Китай |
| Назва мультфільма | Клуб Міккі Мауса |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 10 x 23 x 27 см |
| Розмір іграшки | 27 см |
| Серія | Disney |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 1 936 ₴


