М’яка іграшка-сюрприз 10/10 Toys Gismow Кумедна ватага V1 (GI-250008)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gismow — це чарівний фантазійний світ від дизайнера Yinan, населений милими пухнастими істотами з унікальним характером та зовнішністю. Персонажі натхненні сіамськими котами та поєднують риси різних тварин, створюючи кумедні й впізнавані образи.
Cерія іграшок-сюрпризів Gismow Кумедна ватага V1 натхненна відомою казкою про Білосніжку, але в оригінальному стилі Gismow — з ноткою гумору, магії та казкової атмосфери.
Особливості:
- Формат blind box — випадковий персонаж у кожній коробці;
- Поєднання плюшу та вінілу — приємні на дотик;
- Голова обертається на 360°;
- Мініатюрні крильця на спині;
- Декоративна вишивка на вушку;
- У колекції 8 м’яких фігурок та 1 рідкісна - secret-персонаж;
- Рідкісна фігурка трапляється 1/96 шт.
Ідеально для колекціонерів, подарунка або просто для тих, хто любить милі дизайнерські іграшки.
У комплекті:
- фігурка;
- колекційна картка персонажа;
- кільце.
Розмір іграшки: 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 170 г |
| Матеріал | Плюш |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 8 - 18 років |
| Код | 632615 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Сюрприз, Колекційний, У вигляді брелока |
| Розмір | Маленькі (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 10 x 11 x 16 см |
| Розмір іграшки | 15 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 2 658 ₴








