М’яка іграшка-сюрприз 10/10 Toys Gismow Лісовички-хранителі таємниць V2 (GI-250018)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лісовички-хранителі таємниць (Fantasy Forest Friends) — це серія іграшок формату blind box, створена у співпраці бренду Funcinating та дизайнера Zi Yu.
Серія представляє чарівний світ - фантазійний ліс, де маленькі істоти Gismow живуть серед грибів, моху, дерев; вони досліджуюсь таємничі стежки та маленькі природні скарби, знаходять у всьому красу та магію, а також заводять нових друзів.
Кожен персонаж має власний образ, натхненний природою та лісовими мешканцями та представляє особливий настрій або характер.
Персонажі:
- Snail Mow;
- Apple Mow;
- Pod Mow;
- Tree Mow;
- Carrot Mow;
- Guard Mow;
- Bonsai Mow;
- Honey Mow.
- Gardener Mow - секретний персонаж, що трапляється 1/96 шт.
Особливості:
- Формат blind box — випадковий персонаж у кожній коробці;
- Поєднання плюшу та вінілу — приємні на дотик;
- Голова обертається на 360°;
- Маленькі крильця на спині;
- У колекції 8 м’яких фігурок та 1 рідкісна.
- Іграшка заслуговує 10 з 10.
У комплекті:
- фігурка;
- колекційна картка персонажа;
- кільце.
Розмір іграшки: 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 190 г |
| Матеріал | Плюш |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 8 - 18 років |
| Код | 632616 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Сюрприз, Колекційний, У вигляді брелока |
| Розмір | Маленькі (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 10 x 11 x 19 см |
| Розмір іграшки | 16 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 3 038 ₴








