М’яка іграшка-сюрприз 10/10 Toys Yooki Квітковий зайчик (2025-11-20)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’яка іграшка-сюрприз Yooki Квітковий зайчик (Bunny's Floral) 400% - ще одна неймовірна дизайнерська колекція, що нагадає нам про весну, квіти та найкращі почуття!
Кожен персонаж символізує особливу квітку і передає власний настрій — від легкості весняного бризу до теплого сяйва сонця.
Персонажі:
- Cottony Clouds - М’яка, мов хмаринка з бавовни;
- Misty Gold - Ніжні тюльпани, які несуть тепло весни;
- Ocean Fairy - Морська фея, що зберігає мрії океану;
- Fresh and Light - Ромашки — символ чистоти;
- Moth Orchid - Орхідея, що створює атмосферу спокою;
- Sunflower - Соняшник — уособлення сонця;
- The Rose - Троянда, символізує красу - прихований дизайн, що трапляється 1/36 шт.
М’які текстури, тепла кольорова палітра та мрійлива атмосфера створюють відчуття затишку й казки, а витончені деталі роблять кожну фігурку справжнім колекційним об’єктом.
Особливості:
- У деяких дизайнах можуть з’являтися спеціальні очі з ефектом flowing sand, які додають фігуркам ще більше магії та унікальності.
- Іграшка заслуговує 10 з 10.
- До кожної фігурки йде колекційна картка персонажа.
Розмір іграшки: 28 - 35 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Заєць |
| Вік | 8 - 18 років |
| Код | 632618 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Сюрприз, Колекційний |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 18 x 24 x 30 см |
| Розмір іграшки | 30 см |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 7 598 ₴








