М’яка іграшка-сюрприз 10/10 Toys Yooki Чарівні кролики V13 (2025-9-15)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’яка іграшка-сюрприз Yooki Чарівні кролики (Hopping Bunny) V13 це чарівна колекція blind box фігурок із милим персонажем-кроликом Yooki передає атмосферу легкості, радості та дитячої безпосередності.
Кожен дизайн у серії передає окремий настрій і атмосферу: ніжно-рожеву романтику сакури, аквамаринову мрію моря, яскраву веселку неба, глибоку зелену гармонію лісу та м’яке сяйво нічного місяця.
Ці маленькі кролики нагадують про прості радощі життя — мрії, тепло, любов і красу моменту.
Особливості:
- 8 стандартних дизайнів (Regular);
- 1 спеціальний дизайн (Special) трапляється 1/24;
- 1 секретна фігурка (Hidden) трапляється 1/144;
- Фігурки виконані з поєднання вінілу та м’якого, приємного на дотик плюшу, що створює відчуття ніжності та додає особливого шарму;
- Голова іграшки обертається на 360 градусів;
- Фігурка заслуговує 10 з 10;
- До кожної фігурки йде колекційна картка персонажа.
Розмір іграшки: 13 - 16 см (в залежності від форми вушок).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 160 г |
| Матеріал | Плюш |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварини | Кролик |
| Вік | 8 - 18 років |
| Код | 632620 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Сюрприз, Колекційний, У вигляді брелока |
| Розмір | Маленькі (до 20 см) |
| Розмір пакунку | 8 x 13 x 16 см |
| Розмір іграшки | 15 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 2 468 ₴








