М'яка іграшка Titatin Монстр Мамуся довгі ноги 40 см (TT1006)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка Titatin Монстр Мамуся довгі ноги ще один милий, але лякаючий монстр із всесвіту Хагі Ваги.
Довгонога Мамуся — є хитрим, лицемірним і неврівноваженим персонажем, який змінює свій вигляд з доброго на роздратований, не терпить невдач. Є чудовим доповнення до Татуся довгі ноги та колекції Хагі Ваги.
М'яка іграшка пошита з приємного мікроплюшу блакитного та синього кольору, вона не має дрібних пластикових деталей, а всередині — ніжний холофайбер.
Ця популярна іграшка є чудовим подарунком для фаната комп'ютерної хорор-ігри Poppy Playtime та просто любителів комп'ютерних ігор.
Розмір: 40 х 15 х 9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 - 6 років |
| Код | 577649 |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 9 x 15 x 40 см |
| Розмір іграшки | 40 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 1 043 ₴


