М'яка іграшка Novogod'ko Гном у рожевому ковпаку 46 см (974634)

М'яка іграшка Novogod'ko Гном у рожевому ковпаку – це чарівний охоронець домашнього затишку, який наповнить ваш будинок теплом та світлом зимових свят.
Він чудово впишеться в будь-який новорічний інтер'єр - чудово виглядатиме під ялинкою, на каміні, на поличці або як частина святкової композиції.
Особливу магію іграшці надає LED-підсвітка. У темну пору доби гном м'яко світиться зсередини, створюючи ніжне тепле сяйво.
Підсвічування працює від трьох батарей LR44 (демонстраційні батареї вже встановлені). Акуратний вимикач розташований знизу і залишається непомітним.
М'яка іграшка стане чудовим подарунком для близьких та друзів. Новорічний гном радуватиме вас рік за роком, стаючи невід'ємною частиною вашої сімейної святкової традиції.
Висота: 46 см.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novogod`ko |
| Вага | 437 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 6 - 9 років |
| Електроживлення | 3 LR44 (у комплекті) |
| Код | 625757 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | З підсвічуванням |
| Розмір | Середні (від 20 до 70 см) |
| Розмір пакунку | 10 x 10 x 37 см |
| Розмір іграшки | 46 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
- Ціна: 1 271 ₴






