Конструктор LEGO Icons Shopping Street (11371)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надихайте на творчу гру з конструктором LEGO Icons Shopping Street!
Цей набір містить:
- 7 надихаючих мініфігурок персонажів;
- колекційну модель з музичним магазином;
- магазин меблів та центральну алею.
Діти можуть насолоджуватися інтуїтивно зрозумілим процесом складання в додатку LEGO Builder, масштабуючи та обертаючи зображення за допомогою 3D-інструкцій, зберігаючи та відстежуючи прогрес під час складання.
Ширина набору: 25 см.
Кількість деталей: 3456.
Рекомендовано для дітей віком від 18-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Кількість деталей | 3456 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг 888 г г |
| Вік | 18+ |
| Код | 625698 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Розмір пакунку | 13 x 38 x 56 см |
| Розмір іграшки | 25 см |
| Серія | Icons |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тематика | Споруди |
| Тип товару | Конструктори |
- Ціна: 24 318 ₴