Конструктор LEGO Architecture Статуя Свободи (21042)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор LEGO серії Architecture Статуя Свободи — це оригінальний пам'ятник архітектури: скульптура стоятиме на постаменті, як і реальний прототип.
Знаменита статуя встановлюється на чорну пластину з іменною табличкою. Готова робота прикрасить будь-який інтер'єр офісу або дому.
Комплектація:
- 1685 деталей;
- інформаційний буклет;
- інструкція.
Розмір зібраної моделі: 44 х 14 х 14 см.
Рекомендований вік: від 16-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Кількість деталей | 1685 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 400 г г |
| Вік | 16 - 18 років |
| Код | 536638 |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Особливість | Для експертів |
| Розмір пакунку | 19,1 x 11,8 x 35,4 см |
| Розмір іграшки | 15 x 14 x 44 см |
| Серія | Architecture |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тематика | Споруди |
| Тип товару | Конструктори |
- Ціна: 9 498 ₴








