Ігровий набір Solar Підйомний кран (Z6826A)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуй себе справжнім будівельником разом із підйомним краном, який виглядає як справжня техніка зі справжнього будівельного майданчика!
Це ідеальна іграшка для маленького інженера, який мріє підкорити світ будівельної техніки.
Комлектація:
- Підйомний кран;
- Пульт керування;
- Акумулятор та USB-кабель для заряджання;
- Ємність для вантажу.
Інтерактив:
- Кабінка вантажу має підсвічування, що створює відчуття роботи справжньої техніки.
Особливості:
- Кран має продуманий та реалістичний дизайн, в якісній деталізації та рухомими деталями, що роблять гру максимально цікавою та правдоподібною;
- Міцна підставка з 4 ніжками забезпечує стійкість навіть під час активної гри;
- Обертаюча кабіна на 360° та рухомий гак допоможе піднімати, переносити та опускати вантажі, як на справжньому будівництві;
- У комплекті є ємність для вантажу, яку можна використовувати у сюжетній грігрі ще більшої правдоподібності та сюжетності;
- Пульт керування, який дозволяє керувати всіма функціями крана — підйом, обертання, опускання вантажу;
- Виготовлений з безпечних та міцних матеріалів, стійких до активних ігор.
Пульт працює від 2х батарейок типу АА (не входять до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 417 г г |
| Тип техніки | Автокрані |
| Вік | 6 - 13 років |
| Електроживлення | 1 Акумулятор (у комплекті)2 USB-кабель (нема у комплекті)AA |
| Код | 622391 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Особливість | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Розмір пакунку | 12 x 49 x 34 см |
| Розмір іграшки | 60 см |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип товару | Спецтехніка |
- Ціна: 3 608 ₴

